Koszty wysyłkiSposoby zapłaty
Rodzaj przesyłkiPrzelewem bankowym
(przedpłata)*
Za pobraniem**
(przy odbiorze przesyłki)
DPD (firma kurierska)14 zł17 zł

* Płatność przelewem bezpośrednio na rachunek bankowy sklepu.

Wysyłka następnego dnia po zaksięgowaniu wpływu na rachunku bankowym.
Pekao S.A. : 66 1240 2496 1111 0010 5929 2112

** Płatność „za pobraniem” w chwili dostarczenia (odbioru) przesyłki.

Uwaga! Przy zamówieniach powyżej 100 zł brutto wysyłka gratis!

Regulamin

Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i przesłanie go do nas poprzez kliknięcie przycisku „wyślij zamówienie”.
Zamówienia w sklepie internetowym można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz w święta będą realizowane od rana następnego dnia roboczego. Zamówienia telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18.

Zastrzegamy sobie prawo do wycofania wybranych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyn.
Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Wystawiamy faktury VAT.

Ochrona danych osobowych

INWENT HERBS S. C. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z założeniami tej ustawy nasi klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów marketingowych.

Od 25 maja 2018 r. obowiązują nowe przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
W związku z powyższym pragniemy poinformować, że:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Inwent Herbs S.C. Nina Koczubik, Ewa Gilewicz, Dariusz Gilewicz z siedzibą w Lublinie, adres: ul.Łabędzia 13, 20-335 Lublin, NIP: 9462649596 REGON: 061712859.
2) Pani/Pana dane osobowe w zakresie następujących kategorii:
a. dane identyfikacyjne
b. dane kontaktowe
c. dane do rozliczeń
d. dane do wystawienia faktury VAT przetwarzane będą w celu:
– kontaktu w sprawie realizacji powierzonych nam zamówień /usług;
– wystawiania dokumentów do rozliczeń finansowych;
– prowadzenia korespondencji listowej i/lub mailowej oraz rozmów telefonicznych z Państwem
– realizacji Zamówienia (realizacji Umowy Sprzedaży)
3) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby upoważnione do przetwarzania danych oraz podmioty uczestniczące w realizacji umowy sprzedaży. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom działającym na podstawie odrębnych umów powierzenia przetwarzania danych. oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa powszechnie obowiązującego w zakresie z nich wynikającym.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do upływu terminu przedawnienia roszczeń wynikających ze stosunku prawnego.
5) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do ich przenoszenia.
6) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie jest to warunek zawarcia umowy sprzedaży. Z uwagi na powyższe, jest Pani/Pan zobowiązany do podania danych osobowych, a konsekwencją niepodania przez Panią/Pana danych będzie niemożność zawarcia ww. umowy.
7) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy. 
8) Inwent Herbs S.C. dokonuje operacji profilowania Klientów, polegającego na przeanalizowaniu danych Klienta, w szczególności historii jego zakupów w celu przygotowania zindywidualizowanej oferty, dostosowanej do jego potrzeb, nie wywołuje to jednak żadnych skutków prawnych dla Klienta. W odniesieniu do operacji profilowania Klient w każdym czasie może zrezygnować z przesyłki.

Zwroty

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego wraz z kurierem DPD protokołu reklamacyjnego.
Reklamacje dotyczące różnic zawartości paczki z zamawianym towarem prosimy zgłaszać do Działu Obsługi Klienta. Numer telefonu: 533-533-815 w dni robocze od 8.00 do 18.00.

Wysyłka

Kładziemy bardzo duży nacisk na zminimalizowanie czasu oczekiwania na zamówione produkty.

Na CZAS OCZEKIWANIA składa się:

CZAS REALIZACJI zamówienia przez nasz Dział Obsługi Klienta
CZAS DOSTARCZENIA przesyłki przez kuriera firmy DPD w przypadku przesyłek krajowych.
Standardowy CZAS REALIZACJI zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Uwaga! Proszę uwzględnić, iż nasi dostawcy NIE pracują w soboty, niedzielę i święta.

CZAS DOSTARCZENIA PACZKI przez kuriera firmy DPD – (na terenie Polski) to 24 godziny w dni robocze (w soboty paczki NIE są doręczane). W sytuacji, kiedy kurier nie zastanie adresata – zostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych. Osobom pracującym zalecamy podawanie adresu DOSTAWY do firmy, w celu zidentyfikowania miejsca dostawy, co przyśpieszy doręczenie przesyłki.